2013. október 2.-án szerdán 10 órától kezdődik az idei első utánpótlás iskolai csapatok számára kiírt Diákolimpia!

Cím: 8000 Székesfehérvár, Zombori u. 21.

Házigazda a Fehérvári Vadkanok Rugby Club

Az előzetes nevezések és az azok alapján elkészített sorsolás a mellékletben szerepel, kérem áttekinteni és ehhez tartani magunkat!

Amennyiben nem jelenik meg időben egy csapat akkor az törlésre kerül!

Amennyiben plusz csapat jelentkezik, és az adott kategóriába befér akkor helyszíni sorsolás alapján bekerül!

Kérem minden résztvevő hozzon magával étel-ital csomagot, bár a helyi szervezők szerény vendéglátással készülnek!

A csapatok és játékosaik regisztrációja a következőképp kell történjen:

– a leadott nevezési lapok kinyomtatásra kerültek, melyek ott a helyszínen a regisztrációs asztalnál megtalálhatók,

– az asztalnál (2-3 fő) torna szervező fogadja a csapatok edzőit, és az összes játékost a csapatkapitányok vezetésével felsorakoztatja,

– a listán nevenként kerülnek ellenőrzésre a játékosok, diákigazolvány, fényképes igazolvány felmutatása szükséges

10. órától: Az U10, U12, U14 és a szalagos mérkőzések a teljes pályán, negyedekre felosztott korosztályos szabályoknak megfelelő 40*20 területű pályán zajlanak 2×7 perc játékidővel! Esetenként az idő előrehaladtával 2×6 illetve 2×5 percre csökkenthető amennyiben az indokolt!

13 órától: (várhatóan) Az U16 és Leány mérkőzések a fél pályán 2×7 perc alatt, egymással párhuzamosan kerülnek lebonyolításra ( esetenként csökkentésre kerülhet a meccsek ideje). Mivel 8 csapat nevezett kadét korosztályban, ezért sűrű lesz a program, a zárt tolongás és a bedobás szabályait ugyanúgy tartjuk, mint a 7’s rögbiben. Az U19 mérkőzések a teljes pályán kerülnek megrendezésre!

16 órától: Fiú U17 egy órás edzés (96-97.-ben születettek)

Eredményhirdetésre a korosztályos küzdelmek befejeztével közvetlen sor kerül a díjátadó színpadon!

Játékvezetés: mivel a torna napja hétköznap, ezért a Játékvezetői Testület nem tud megfelelő számú játékvezetőt küldeni a tornára, ezért az edzők és felnőtt játékosok kerülnek felkérésre a meccsek levezetésére!

Köszönöm a figyelmeteket és ösztönző hozzáállásotokat, hogy egy szép rögbihez méltó napot tudhassunk magunkénak!