NB I. XV felnőtt: Fekete Sereg – FRC

bejegyzése
2014. november 13.

NBI: Fekete Sereg – FRC

Az őszi szezont 15- 7 arányú győzelemmel zárta felnőtt csapatunk vasárnap az Fekete Sereg ellen. A küzdelmes mérkőzésen az első félidőben Őrsi Dávid büntetőjével először 3 ponttal, majd Szabó Gergely Gyufa céljával és ismét Őrsi jutalomrúgásával 10-0-ra vezettünk. A Fekete Sereg ezután vitt egy célt, így a félidőben 10-7 volt az állás. A szurkolótábor Láng Gábort választotta a meccs emberének, aki 40 méteres elfutásával hozzájárult Bárdfalvi Tamás céljához a második félidő elején. A jutalomrúgás sajnos kimaradt, de a végeredmény már nem változott. Gratulálunk a fiúknak és Szontágh Dániel edzőnek! Rögbi nélkül azonban novemberben sem maradunk, az olimpiai 7’s Magyar Bajnokság a jövő hétvégén kezdődik Kecskeméten, s a küzdelembe mi is beszállunk!